<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

PTürkiye'de otomobil, kamyon/kamyonet, otobüs, traktör üretiminin artmasında ve bu sanayi kolunun ürettikleri mamüllerin ve parçaların önemli bir kısmının ihraç edilmesinde, "OTOMOTİV YAN SANAYİ'nin" kuşkusuz çok büyük bir payı bulunmaktadır.

PAKSAN, 1966 yılında birkaç tezgahtan oluşan mütevazı bir atölyede "ÖNCE KALİTE" diyerek Türk Otomotiv Sanayiine hizmet sunmaya başladı. Geçen süre zarfında tesislerini, kapalı üretim alanı ve tezgah parkı yönünden önemli ölçüde genişletti ve en modern makine ve cihazlarla donattı.

PPaksan’da üretim CNC kontrollü tezgahlarla yapılmaktadır. Talaşlı imalatta haklı bir üne sahip olan PAKSAN; döküm, dövme taslaklar ve dolu malzemeden talaş kaldırarak, araç güvenliği yönünden, kritik parçalar imal etmektedir.

Paksan'da günde 3 vardiya olmak üzere haftada 6 gün çalışılmaktadır. Paksan ambarında haftada 6 gün, günde 24 saat açık ve kapalı alanda yükleme ve boşaltma yapılabilmektedir.

PMisyonumuz; Kalite, teslimat, fiyat, finansal değerler ve çalışma koşullarında güvenilirlik felsefesi altında; talaşlı imalat yöntemlerini kullanmak suretiyle otomotiv dövme döküm emniyet parçaları üreterek, ağırlıklı olarak Toyata A.Ş. ve Tofaş A.Ş.'ye satışını yapan, sürekli gelişim içinde olan, çağdaş ve konusunda ülkemizin önde gelen bir kuruluşudur.

Vizyonumuz; Yüksek kalitede ürünleriyle, tam zamnında sevkiyatıyla, rekabetçi fiyatlarıyla, müşteri beklentilerini karşılayan hizmetiyle, otomotiv dövme döküm emniyet parçalarının işlenmesinde güvenilir bir tedarikçi olmak.

2003 Kalite Sertifikası

2007 Kalite Sertifikası


2004 Lojistik Sertifikası

2008 Lojistik Sertifikası


2007 Proje Yönetimi Sertifikası

2016 Proje Yönetimi Sertifikası


Geçmiş yıllardan günümüze kadar Paksan’ın çeşitli dallarda aldığı sertifikalar